Сайт вчителя математики Суховерхової Людмили Петрівни

Главная | Регистрация | Вход
П`ятниця, 11.10.2024, 01:17
Приветствую Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категории раздела
Юним математикам [63]
Дистанційна математична школа [13]
Планування [29]
Математика 5-6 класи [7]
Конструктор уроку [25]
Методична скарбничка [50]
Алгебра 7-9 класи [10]
Геометрія 7-9 класи [9]
Алгебра 10-11 класи [4]
Геометрія 10-11 класи [2]
Математика [6]
Алгебра [23]
Геометрія [21]
З історії математики [26]
кабінет математики [9]
Позакласні заходи [24]
Презентації [22]
Наочність для уроків математики [60]
Конспекти уроків [903]
Сторінка заступника з НВР [12]
Тести у форматі mtf [49]
Наше опитування
Шановний відвідувач! Ви хто?
Всього відповідей: 4760
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Головна » Файли » Алгебра 7-9 класи

Арифметична прогресія. Урок алгебри в 9 класі з використанням ІКТ
[ Викачати з сервера (2.66 Mb) ] 10.07.2011, 12:33

Мета уроку: узагальнити знання учнів з теми «Арифметична прогресія»; закріпити навички обчислення елементів прогресії; провести проміжний контроль з метою встановити рівень усвідомлення навчального матеріалу; сприяти розвитку вміння самостійно здобувати знання, використовуючи різні інформаційні технології; показати практичне застосування теми  на прикладах історичних задач; удосконалити роботу в групах, вміння оцінювати свої досягнення.

            Тип уроку: узагальнення і систематизація знань.

            Обладнання: роздавальний матеріал, листи самооцінювання, виставка літератури з теми, персональні комп’ютери, мультимедійна дошка та проектор.

            Програмне забезпечення: операційна система Windows 2000, MS Word, MS Excel, MS Power Point, програмно-методичний комплекс Терм VII, тестуюча система Test W2-v1.1

ХІД УРОКУ.

І. Перевірка домашнього завдання.

            Половина учнів класу працює за комп’ютерами, відповідаючи на запитання у програмі Test W2-v1.1. На кожне запитання наведено 5 варіантів відповідей. Учні мають вибрати один з них. У кінці роботи комп’ютер видає одержану кількість балів.

            Друга половина учнів працює на місцях за  картками. Проводиться самооцінка за  заготовленими відповідями, які проектуються на дошку.

            Результати заносяться до листка саооцінювання.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.   

            Використовується мультимедійна дошка та комп’ютерна презентація такого змісту:

(Повний текст - в додатку)
Категорія: Алгебра 7-9 класи | Додав: banzalova1
Переглядів: 4730 | Завантажень: 1753 | Рейтинг: 2.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту

Copyright MyCorp © 2024 | Конструктор сайтів - uCoz